1038749

GAB

Kaffeservis, 3 delar, silver, Stockholm, 1918.

Hamrad yta. Lockknoppar i form av rosor. Hänklar av trä. Kaffekanna. Sockerskål och gräddkanna invändigt förgyllda. Höjd 7-17 cm. Total vikt 915 gram.

Esineen kunto

Smärre slitage. Monogramstämpel undertill. Gräddkannans hänkel monterad upp och ned.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Loppuhinta

    4 500
    428 EUR
    501 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    320 touko 14:534500SEK
    Pohjahinta 4 500 SEK saavutettu
    320 touko 14:524203SEK
    218 touko 13:304003SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia