1052642

MATSERVIS

63 dlr, porslin, "Musselmalet", helblond, Royal Copenhagen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

1 serveringsfat, 1/1149, längd 41 cm
1 serveringsfat, 1/1147, längd 30 cm
1 skål, 1/1061, diameter 23,5, höj 9 cm
1 tredelat serveringsfat, 1/1178, diameter 23 cm
1 tredelat serveringsfat, 1/1005, diameter 33 cm
4 ljusstakar, 1/15, höjd 23 cm
24 mattallrikar 1/1084, diameter 25 cm
8 förrättstallrikar, 1/1085, diameter 23 cm.
8 assietter, 1/1086, diameter 20 cm
1 såsbåt med lock, 1/1106.
3 smörfat, 1/1006

Esineen kunto

6 mattallrikar och sex assietter andrasortering, 1 mattallrik med kantnagg. Vissa delar smutsiga.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 25 000 SEK

    Loppuhinta

    27 000
    2 569 EUR
    3 008 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    418 touko 02:2127000SEK
    3A18 touko 02:2126000SEK
    3A15 touko 18:1421000SEK
    Pohjahinta 18 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia