1055772

CIGARRSKRIN

Silver, 1900-tal.

Fodrad med cederträ. Svensk importstämpel. Monogram på locket. Längd 17,5 cm, bredd 11 cm, höjd ca 4 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. Monogram.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo
Arvioija

jan.ahlklo@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    1 300
    124 EUR
    145 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    225 touko 18:581300SEK
    325 touko 18:571200SEK
    Pohjahinta 1 200 SEK saavutettu
    224 touko 12:511000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia