1055772

CIGARRSKRIN

Silver, 1900-tal.

Fodrad med cederträ. Svensk importstämpel. Monogram på locket. Längd 17,5 cm, bredd 11 cm, höjd ca 4 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. Monogram.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N10

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo
Arvioija

jan.ahlklo@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 20 tuntia

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Tarjottu

    500
    49 EUR
    57 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 550 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    118 touko 20:08500SEK
    118 touko 15:15350SEK
    118 touko 10:37300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia