1055772

CIGARRSKRIN, silver, 1900-tal.

Fodrad med cederträ. Svensk importstämpel. Monogram på locket. Längd 17,5 cm, bredd 11 cm, höjd ca 4 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. Monogram.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Jan Ahlklo

    Jan Ahlklo
    Arvioija

    jan.ahlklo@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    1 300
    126 EUR
    143 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    225 touko 18:581300SEK
    325 touko 18:571200SEK
    Pohjahinta 1 200 SEK saavutettu
    224 touko 12:511000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia