1051680

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG

3 delar, 1900-talets andra hälft.

Lackerad ek. Bord längd 118, bredd 80, höjd 71 cm.

Esineen kunto

Slitage, smärre torksprickor och skador.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    2 500
    243 EUR
    287 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (18 tarjousta)
    120 touko 10:082500SEK
    5A20 touko 10:082300SEK
    520 touko 00:282200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia