1055632

HÄNGFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

Bambu och rotting. Lös sittdyna med häftad tygklädsel. Bredd 105, höjd 150 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. Smärre skador på rotting. Senare dynor med fläckar.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Anna Wessman

    Tukholma

    Anna Wessman
    Arvioija

    anna.wessman@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    2 700
    263 EUR
    298 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
    6A23 touko 12:482700SEK
    323 touko 12:482500SEK
    6A23 touko 12:482200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia