1055632

HÄNGFÅTÖLJ

1900-talets andra hälft.

Bambu och rotting. Lös sittdyna med häftad tygklädsel. Bredd 105, höjd 150 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. Smärre skador på rotting. Senare dynor med fläckar.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    2 700
    259 EUR
    301 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
    6A23 touko 12:482700SEK
    323 touko 12:482500SEK
    6A23 touko 12:482200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia