1055633

HÄNGFÅTÖLJ

1900-talets andra hälft.

Bambu och rotting. Lös sittdyna med häftad tygklädsel. Bredd 105, höjd 150 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. Smärre skador på rotting. Senare dyna med fläckar.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H149

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    3 päivää

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    766
    75 EUR
    89 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 816 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
    2A17 touko 21:08766SEK
    317 touko 21:08750SEK
    2A17 touko 21:08650SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia