1055633

HÄNGFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

Bambu och rotting. Lös sittdyna med häftad tygklädsel. Bredd 105, höjd 150 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. Smärre skador på rotting. Senare dyna med fläckar.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Anna Wessman

    Tukholma

    Anna Wessman
    Arvioija

    anna.wessman@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    2 700
    262 EUR
    297 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (24 tarjousta)
    8A23 touko 11:472700SEK
    723 touko 11:472500SEK
    8A23 touko 11:462300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia