1055679

TRÄDGÅRDSSTOLAR

3 st, 1900-talets mitt.

Stapelbara karmstolar. Vitlackerat stålrör och lackad furu. Sitthöjd 39 cm.

Esineen kunto

Slitage. Färgbortfall. Rostangrepp. Resningar i lacken. Ytskador.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    850
    82 EUR
    95 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    423 touko 13:27850SEK
    3A23 touko 13:27800SEK
    322 touko 10:02550SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia