BLOMSTERSTÄLLNING 1900-talets senare del/2000-tal.

Length 85, width 63, height 76 cm.

Tahroja. Jälkiä.

Vasarahinta
950
83
87
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
17. kesä 2018 9:09
950 SEK
16. kesä 2018 20:55
900 SEK
16. kesä 2018 20:54
850 SEK
16. kesä 2018 20:54
800 SEK
16. kesä 2018 20:54
750 SEK
16. kesä 2018 20:54
700 SEK
16. kesä 2018 20:53
650 SEK
16. kesä 2018 20:53
600 SEK
16. kesä 2018 16:07
550 SEK
12. kesä 2018 23:41
500 SEK
12. kesä 2018 23:41
500 SEK
12. kesä 2018 18:12
450 SEK
12. kesä 2018 18:12
400 SEK
10. kesä 2018 13:46
350 SEK
8. kesä 2018 14:29
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia