1055029

A sofatable, 1980s.

A sofatable, 1980s.
A sofatable, 1980s.
A sofatable, 1980s.
A sofatable, 1980s.
A sofatable, 1980s.
A sofatable, 1980s.

Ben i kromat stål. Skiva i marmor. Längd 80 cm, bredd 80 cm, höjd 45 cm.

Wear. Chips. Rust. Loose plastic endings on legs.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Was reportedly been ordered at the same time as Poul Kjaerholms PK31, made by Fritz Hansen.

Vasarahinta
1 500
145
164
Lähtöhinta
4 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
3. kesä 2018 22:36
1 500 SEK
3. kesä 2018 22:36
1 500 SEK
3. kesä 2018 22:35
1 400 SEK
3. kesä 2018 22:32
1 300 SEK
3. kesä 2018 22:32
1 200 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia