A sofatable, 1980s.

A sofatable, 1980s.

Chromed steel legs. Marble table top. Lenght 80 cm, width 80 cm, height 45 cm.

Wear. Chips. Rust. Loose plastic endings on legs.

Alkuperä - Provenienssi

Was reportedly been ordered at the same time as Poul Kjaerholms PK31, made by Fritz Hansen.

Vasarahinta
1 950
172
180
Lähtöhinta
4 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
3. kesä 2018 22:55
1 950 SEK
3. kesä 2018 22:55
1 850 SEK
3. kesä 2018 22:55
1 800 SEK
3. kesä 2018 22:53
1 750 SEK
3. kesä 2018 22:53
1 650 SEK
3. kesä 2018 22:52
1 600 SEK
3. kesä 2018 22:50
1 500 SEK
3. kesä 2018 22:50
1 500 SEK
3. kesä 2018 22:50
1 400 SEK
3. kesä 2018 22:50
1 300 SEK
3. kesä 2018 22:50
1 200 SEK
3. kesä 2018 22:50
1 100 SEK
3. kesä 2018 22:48
1 000 SEK
3. kesä 2018 22:46
450 SEK
23. touko 2018 18:41
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia