1057813

CHARLOTTE PERRIAND,

Lackerad ask och askfanér, med flätad sjögrässits. Total höjd 74 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage, skrapmärken. Fanérskador.

Mitä kuljetus maksaa?

    Miten tilaan kuljetuksen?

    Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

    Milloin esineeni toimitetaan?

    Poikkeamia saattaa esiintyä.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Manager Valuation Desk, Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    7 300
    711 EUR
    811 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
    413. kesä 2018 19:517300SEK
    1A13. kesä 2018 19:507100SEK
    413. kesä 2018 19:507000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia