1065461

URNA / DEKORELEMENT

Trä, omkring år 1800.

Trä, målad, skuren dekor. Höjd 50 cm.

Esineen kunto

Slitage. Smärre skador. Torrsprickor.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    6 700
    643 EUR
    748 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (25 tarjousta)
    1220 heinä 16:566700SEK
    11A20 heinä 16:566500SEK
    11A20 heinä 16:516200SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia