1069202

PIEDESTAL

Empirestil, 1900-talets början.

Fanerad med mahogny. Beslag av brons. Skivor av marmor. På tassfötter. Längd ca 46. Bredd ca 40. Höjd 119 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H143

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 500 SEK

    Loppuhinta

    8 800
    848 EUR
    971 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (35 tarjousta)
    11A 1 elo 14:008800SEK
    5 1 elo 14:008600SEK
    11A 1 elo 14:008400SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia