A stool, designed by Achille & Piergiacomo Castiglioni for Kartell, 20th cenutry.

Plastic. Height 38 cm.

Paikoittaista krakelointia. krakelointia. Reunavaurioita. Kellastunut.

Alkuperä - Provenienssi

Vasarahinta
300
26
28
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
25. kesä 2018 22:14
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia