Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Hermann August Kähler

(Tanska, 1846-1917)
Hermann August Kähler
(Tanska, 1846-1917)

HERMANN KÄHLER, vas, keramik, otydligt signerad och stämplad Danmark, tidigt 1900-tal.

Height 24 cm.

Wear.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift köpt från Thor Modéens dödsbo 1950.

Vasarahinta
1 200
114
130
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
6. elo 2018 10:03
1 200 SEK
5. elo 2018 22:21
1 100 SEK
5. elo 2018 22:21
1 100 SEK
4. elo 2018 22:44
1 000 SEK
4. elo 2018 22:44
950 SEK
4. elo 2018 22:43
900 SEK
4. elo 2018 22:43
850 SEK
4. elo 2018 22:43
800 SEK
4. elo 2018 22:43
750 SEK
2. elo 2018 22:28
650 SEK
2. elo 2018 22:28
600 SEK
31. heinä 2018 10:30
500 SEK
31. heinä 2018 10:30
450 SEK
31. heinä 2018 10:29
400 SEK
31. heinä 2018 10:29
350 SEK
30. heinä 2018 23:43
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia