1060638

HANS-AGNE JAKOBSSON, 10 ljusstakar, "L92", "L125" & "143"AB Hans-Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

En originalbox medföljer. Höjd 2,5-4,5 cm.

Esineen kunto

Ställvis slitage.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    500
    49 EUR
    55 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    315 heinä 20:54500SEK
    113 heinä 10:08450SEK
    2A13 heinä 10:05400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia