Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SIDOBORD Art Deco-stil 1900-tal

Fanerat med valnöt, rund skiva, nedtill hyllplan, diameter 75, höjd 74 cm

Tahroja. Naarmuja. Jälkiä. Vähäistä kulumaa.

Vasarahinta
1 600
155
177
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
30. heinä 2018 14:34
1 600 SEK
30. heinä 2018 14:34
1 500 SEK
30. heinä 2018 14:34
1 500 SEK
30. heinä 2018 9:52
1 395 SEK
30. heinä 2018 9:52
1 295 SEK
30. heinä 2018 9:52
1 200 SEK
30. heinä 2018 9:52
1 000 SEK
30. heinä 2018 9:52
950 SEK
29. heinä 2018 21:13
850 SEK
29. heinä 2018 21:13
800 SEK
26. heinä 2018 21:23
600 SEK
26. heinä 2018 21:21
551 SEK
25. heinä 2018 18:07
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu