Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

HYLLA 1900-talets andra hälft

HYLLA 1900-talets andra hälft

Fanerad med sten, tre hyllplan av glas, längd 69, bredd 34, höjd ca 198 cm

Naarmuja. Jälkiä. Kolhu.

Vasarahinta
1 000
97
111
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
30. kesä 2018 19:41
1 000 SEK
30. kesä 2018 19:40
900 SEK
30. kesä 2018 19:39
850 SEK
30. kesä 2018 19:39
800 SEK
30. kesä 2018 19:38
700 SEK
30. kesä 2018 19:38
600 SEK
30. kesä 2018 19:37
500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu