TAKLAMPA

1900-talets andra hälft.

Mässingstomme. För nio ljuspunkter. Klotformade kupor i vitt glas. Höjd 97 cm.

Esineen kunto

Slitage, repor. En kupa trasig.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H4

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    7 päivää 10 tuntia

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 000
    192 EUR
    223 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    120 heinä 15:432000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia