1067335

SOFFBORD, 1950 / 60-tal.

Skivan fanerad med teak, målade kanter. Märkt "Brittatorp 301". Möjligen Erik Gustavssons möbelfabrik Brittatorp. Längd 132,5, bredd 58, höjd 55 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa. Naarmuja. Jälkiä.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Rikard Klev

    Tukholma

    Rikard Klev
    Arvioija

    rikard.klev@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    300
    29 EUR
    33 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    122 heinä 11:14300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia