1067335

SOFFBORD

1950 / 60-tal.

Skivan fanerad med teak, målade kanter. Märkt "Brittatorp 301". Möjligen Erik Gustavssons möbelfabrik Brittatorp. Längd 132,5, bredd 58, höjd 55 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa. Naarmuja. Jälkiä.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    300
    29 EUR
    33 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    122 heinä 11:14300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia