Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Lena Svedberg

(Ruotsi, 1946-1972)
Lena Svedberg
(Ruotsi, 1946-1972)

LENA SVEDBERG,

39x59.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Alkuperä - Provenienssi

The collection of Claes Moser.

Näyttelyt

Nr 25, Kvinnliga Modernister, Fahlnaes Konsthandel, Göteborg.
Höganäs museum och konsthall, ”Kvinnor i avantgardets gränszoner”, 9 juli-28 augusti 2011.
Millesgården, Stockholm, ”Mod och modernitet – 1900-talets djärva konstnärinnor”, 2014.
Katrinetorp Landeri, ”Mod och modernitet – 1900-talets djärva konstnärinnor”, 2016.
Rackstadmuseet, Arvika, ”Mod och modernitet – 1900-talets djärva konstnärinnor”, 23 september 2017‑10 januari 2018.

Vasarahinta
5 370
509
583
Lähtöhinta
4 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (14 tarjousta)
27. heinä 2018 15:15
5 370 SEK
27. heinä 2018 15:15
5 170 SEK
27. heinä 2018 15:14
4 970 SEK
27. heinä 2018 15:14
4 770 SEK
27. heinä 2018 15:14
4 500 SEK
27. heinä 2018 15:14
4 300 SEK
27. heinä 2018 15:14
4 100 SEK
27. heinä 2018 15:14
3 900 SEK
27. heinä 2018 15:14
3 700 SEK
27. heinä 2018 15:14
3 500 SEK
27. heinä 2018 15:13
3 300 SEK
27. heinä 2018 14:14
3 100 SEK
20. heinä 2018 23:08
2 700 SEK
20. heinä 2018 11:30
2 500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet