Two 1940's irons from The Grammophone Co. Ltd.H.M.V. and HMW.

Lenght 21-23 cm.

Toimivuutta ei testattu. Vähäistä kulumaa. Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Vasarahinta
400
35
37
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
7. loka 2018 20:46
400 SEK
7. loka 2018 18:15
350 SEK
7. loka 2018 18:15
320 SEK
1. loka 2018 19:04
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia