Eugene Richards, "Cocaine true cocaine blue", Aperture Foundation, 1994First Edition, hård pärm. Med dedikation: "Tack Tuija för trevligt framträdande i vår monter på fotomässan 95",veck på omslag, lätt nött. Pärm och insida gott skick.
Larry Clark, "Teenage lust", Meriden Gravure 1983 First Edition, mjuk pärm. Signerad: "Larry Clark Stockholm 1986" samt "Tuija Lindström", slitage på omslag och skada på rygg, insida gott skick.
Larry Clark, "The Perfect Childhood",LCB 1993 First Edition, hård pärm. Signerad: "Tuija". Skada på pärmens baksida. Slitage på pärm. Insida god kondition.
Crease.
Wear.
Damage to cover.
Insignificant wear.
Tuija Lindström Collection.
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13