Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Inger Persson

(Ruotsi, 1936-2021)
Inger Persson
(Ruotsi, 1936-2021)

INGER PERSSON, two stoneware wall plaques, not signed.

Grey and blue glaze. Decorated with flowers. 37 x 28 and 42 x 28 cm.

Krakeloitunut. Osia puuttuu. Värjäytynyt.

Alkuperä - Provenienssi

Inger Persson

Vasarahinta
1 300
123
141
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
16. loka 2018 23:09
1 300 SEK
16. loka 2018 23:09
1 200 SEK
15. loka 2018 1:58
1 100 SEK
15. loka 2018 1:58
1 000 SEK
15. loka 2018 0:38
600 SEK
15. loka 2018 0:38
550 SEK
12. loka 2018 15:42
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet