Hans Viksten

(Ruotsi, 1926-1987)
Hans Viksten
(Ruotsi, 1926-1987)

SAMLING BÖCKER OCH HÄFTEN, 23 st om konstnären Hans Viksten, 1900-talets andra hälft.

Bland annat "Resa med livstecken", "Nollställld" och "Livsbok".

Smärre slitage. Flera dubbletter.

Vasarahinta
1 500
133
139
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
11. marras 2018 22:53
1 500 SEK
11. marras 2018 22:53
1 500 SEK
11. marras 2018 22:50
1 400 SEK
11. marras 2018 22:50
1 300 SEK
11. marras 2018 22:47
1 200 SEK
11. marras 2018 22:46
1 100 SEK
11. marras 2018 22:46
1 000 SEK
11. marras 2018 22:46
1 000 SEK
11. marras 2018 22:44
950 SEK
11. marras 2018 22:44
900 SEK
11. marras 2018 22:43
400 SEK
11. marras 2018 22:39
350 SEK
31. loka 2018 15:22
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet