BOK, J B von Sind: Den uti fält och på resa hastigt helande häst-läkaren, 1774

bunden tillsammans med: Konsten at utwälja betsel-stänger..., Stockholm, Carl Stolpe 1774. 4 utvikbara graverade planscher. Samtida halvskinnband med titel "Om Hästar" samt ägarmonogram "W.B." Ej genomgången.

Slitage, smärre skador och fläckar.

Muut tiedot

Lars-Yngve Johansson Collection E323.

Vasarahinta
1 100
105
119
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
14. maalis 2019 20:12
1 100 SEK
14. maalis 2019 20:12
1 000 SEK
14. maalis 2019 20:10
852 SEK
14. maalis 2019 20:10
802 SEK
14. maalis 2019 20:10
700 SEK
14. maalis 2019 20:10
650 SEK
10. maalis 2019 9:24
600 SEK
5. maalis 2019 13:18
400 SEK
4. maalis 2019 20:19
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Carl Barkman
Tukholma
Carl Barkman
Johtava asiantuntija
+46 (0)708 92 19 71

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu