ARTHUR W. SEYFRIED & PETER W. LAHR, Mixer, Hamilton Beach. & DORMEYER SILVER CHEF, mixer.

ARTHUR W. SEYFRIED & PETER W. LAHR, Mixer, Hamilton Beach USA ca 1952. Height 57 cm.

DORMEYER SILVER CHEF, mixer, USA 1950-tal.

Toimivuutta ei testattu.

Alkuperä - Provenienssi

Torbjörn Lenskog Design Collection.

Kirjallisuus

Hanks, David A. & Hoy, Anne Hoene, American streamlined design: the world of tomorrow, Flammarion, Paris, 2005, p 106

Vasarahinta
1 200
108
114
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
13. joulu 2018 14:11
1 200 SEK
12. joulu 2018 13:40
1 100 SEK
12. joulu 2018 13:40
1 000 SEK
12. joulu 2018 13:40
950 SEK
12. joulu 2018 13:40
900 SEK
12. joulu 2018 12:47
750 SEK
12. joulu 2018 12:47
700 SEK
12. joulu 2018 12:47
600 SEK
12. joulu 2018 12:47
550 SEK
12. joulu 2018 12:47
400 SEK
12. joulu 2018 12:47
350 SEK
8. joulu 2018 11:02
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Jonatan  Jahn
Tukholma
Jonatan Jahn
Vastaava asiantuntija, nykyaikainen ja moderni design
+46 (0)703 92 88 60

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu