Okänd konstnär 1800/1900-tal

(Ruotsi)
Okänd konstnär 1800/1900-tal
(Ruotsi)

UNKNOWN ARTIST, indistinctly signed and dated Hospital del Rey, Burgos 1924.

Sunny town scene. 51 x 56 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Kupruileva paperi tai kangas. Vähäisiä tahroja.

Alkuperä - Provenienssi

Private collection.

Vasarahinta
1 300
115
120
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
21. syys 2019 16:03
1 300 SEK
19. syys 2019 20:33
1 200 SEK
19. syys 2019 14:03
1 100 SEK
19. syys 2019 14:03
1 001 SEK
17. syys 2019 22:08
950 SEK
17. syys 2019 22:08
900 SEK
17. syys 2019 12:44
800 SEK
17. syys 2019 12:44
750 SEK
17. syys 2019 12:44
750 SEK
15. syys 2019 15:11
550 SEK
15. syys 2019 15:11
500 SEK
15. syys 2019 15:11
500 SEK
14. syys 2019 6:29
400 SEK
11. syys 2019 19:31
350 SEK
11. syys 2019 17:44
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia