Louis Hippolyte Mouchot

(Ranska, 1846-1893)
Louis Hippolyte Mouchot
(Ranska, 1846-1893)

LOUIS HIPPOLYTE MOUCHOT, oil on canvas, signed and dated 76.

Two street vendors in North Africa. 54 x 35 cm.

Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Peter Willborg collection.

Vasarahinta
9 200
816
852
Lähtöhinta
5 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (26 tarjousta)
12. touko 2019 22:51
9 200 SEK
8
12. touko 2019 22:51
9 000 SEK
12. touko 2019 22:51
8 800 SEK
8
12. touko 2019 22:51
8 600 SEK
12. touko 2019 22:50
7 977 SEK
8
12. touko 2019 22:50
7 777 SEK
12. touko 2019 22:48
6 756 SEK
8
12. touko 2019 22:48
6 556 SEK
8
12. touko 2019 22:47
5 755 SEK
12. touko 2019 22:47
5 555 SEK
12. touko 2019 22:47
5 200 SEK
8
12. touko 2019 22:47
5 000 SEK
12. touko 2019 22:46
4 400 SEK
12. touko 2019 22:46
4 200 SEK
8. touko 2019 0:14
3 700 SEK
8. touko 2019 0:14
3 500 SEK
8. touko 2019 0:14
3 300 SEK
8. touko 2019 0:14
3 100 SEK
6. touko 2019 2:11
2 900 SEK
4. touko 2019 21:30
2 700 SEK
4. touko 2019 21:30
2 500 SEK
4. touko 2019 21:30
2 400 SEK
4. touko 2019 21:15
2 200 SEK
4. touko 2019 14:09
2 000 SEK
3. touko 2019 19:31
1 600 SEK
2. touko 2019 13:15
1 500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Caroline Lindahl
Tukholma
Caroline Lindahl
Specialist 19th and 20th century paintings
+46 (0)721 428 962

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu