Carl-Harry Stålhane

(Ruotsi, 1920-1990)
Carl-Harry Stålhane
(Ruotsi, 1920-1990)

CARL-HARRY STÅLHANE,

Signerad "R CH Stålhane Sweden -66 CE40". Blåbrun glasyr, höjd 25,5 cm.

Nagg på insida av fotring.

Vasarahinta
4 600
421
444
Lähtöhinta
4 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
5. touko 2019 14:28
4 600 SEK
5. touko 2019 14:28
4 400 SEK
5. touko 2019 14:25
4 200 SEK
5. touko 2019 14:20
4 000 SEK
5. touko 2019 14:20
4 000 SEK
1. touko 2019 13:11
3 400 SEK
30. huhti 2019 21:49
3 200 SEK
29. huhti 2019 22:44
3 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ota yhteyttä
Lisa Mothander
Tukholma
Lisa Mothander
Arvioija
+46 (0)767 81 06 02

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13, 14–17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu