Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

KANNA, silver, svenska importstämplar. 1900-talets första del.

Height 28 cm. Weight ca 349 g.

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Vasarahinta
3 000
291
333
Lähtöhinta
5 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
3. kesä 2019 18:09
3 000 SEK
3. kesä 2019 11:56
1 211 SEK
2. kesä 2019 4:15
1 111 SEK
31. touko 2019 15:50
700 SEK
30. touko 2019 22:27
500 SEK
27. touko 2019 14:59
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia