Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

TAPETSTÄMPLAR, 2 st, trä, 1700-/1800-tal.

Length 7,5 - 13 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Vasarahinta
1 100
107
122
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
5. heinä 2019 21:22
1 100 SEK
5. heinä 2019 21:21
1 000 SEK
5. heinä 2019 21:21
1 000 SEK
2. heinä 2019 15:52
800 SEK
2. heinä 2019 15:52
750 SEK
28. kesä 2019 12:48
500 SEK
28. kesä 2019 12:48
450 SEK
27. kesä 2019 21:16
400 SEK
27. kesä 2019 21:16
350 SEK
27. kesä 2019 11:32
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia