CREMEKOPP 1700-tal glas

CREMEKOPP 1700-tal glas

Höjd 11 cm

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt på auktion efter dr Hansson, Simrishamn, då såld som Henrikstorps glasbruk.

Vasarahinta
3 255
293
309
Lähtöhinta
2 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (23 tarjousta)
19. heinä 2019 17:10
3 255 SEK
19. heinä 2019 17:09
3 055 SEK
19. heinä 2019 17:09
3 000 SEK
19. heinä 2019 17:09
2 855 SEK
19. heinä 2019 17:08
2 655 SEK
19. heinä 2019 17:08
2 455 SEK
19. heinä 2019 17:08
2 455 SEK
19. heinä 2019 17:08
2 255 SEK
19. heinä 2019 16:42
2 055 SEK
19. heinä 2019 16:42
2 000 SEK
19. heinä 2019 16:32
1 950 SEK
19. heinä 2019 16:32
1 850 SEK
19. heinä 2019 16:16
1 822 SEK
19. heinä 2019 16:16
1 722 SEK
18. heinä 2019 13:24
1 600 SEK
18. heinä 2019 11:30
1 500 SEK
18. heinä 2019 11:30
1 500 SEK
17. heinä 2019 20:02
1 400 SEK
17. heinä 2019 20:02
1 300 SEK
15. heinä 2019 15:19
1 100 SEK
13. heinä 2019 0:03
1 000 SEK
12. heinä 2019 7:52
650 SEK
11. heinä 2019 22:45
600 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu