A table and a pair of tables, late gustavian style, early 20th century.

Slitage, repor, märken, fläckar, torrsprickor.

Wear, scratches, marks, stains, drycracks.

Vasarahinta
4 400
388
405
Lähtöhinta
4 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
17. kesä 2019 10:43
4 400 SEK
16. kesä 2019 23:45
4 200 SEK
16. kesä 2019 23:42
4 000 SEK
16. kesä 2019 23:42
4 000 SEK
16. kesä 2019 21:35
3 800 SEK
16. kesä 2019 21:35
3 600 SEK
16. kesä 2019 21:34
3 400 SEK
16. kesä 2019 21:34
3 200 SEK
16. kesä 2019 11:14
3 000 SEK
15. kesä 2019 20:32
700 SEK
15. kesä 2019 18:58
600 SEK
12. kesä 2019 23:52
500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia