Ferdinand Fagerlin

(Ruotsi, 1825-1907)
Ferdinand Fagerlin
(Ruotsi, 1825-1907)

FERDINAND FAGERLIN, olja på pannå, ej signerad.

47 x 57 cm.

Vasarahinta
4 400
420
477
Lähtöhinta
6 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
1. heinä 2019 20:47
4 400 SEK
1. heinä 2019 20:20
4 200 SEK
1. heinä 2019 13:11
4 000 SEK
28. kesä 2019 17:36
3 200 SEK
25. kesä 2019 6:13
1 600 SEK
24. kesä 2019 21:39
1 500 SEK
24. kesä 2019 20:34
1 200 SEK
24. kesä 2019 16:42
500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu