A GUSTAVIAN STYLE MIIRROR AND CONSOLE TABLE, First half of the 20th century.

Förgylld, skiva av marmor. Genombrutet krön, dekor av bandrosett. Konsolbord med kopplade ben med dekor av blomsterurna, bladhölstrade ben. Spegelns mått, Höjd 187, längd 77, bredd 5 cm. Konsolbordets mått, höjd 76, längd 80, bredd 43 cm

Wear. Minor chips and dry cracks.

Alkuperä - Provenienssi

Dödsboet efter Helge Åkerblom.

Vasarahinta
9 450
824
862
Lähtöhinta
6 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (28 tarjousta)
8
4. heinä 2019 13:58
9 450 SEK
4. heinä 2019 13:58
9 250 SEK
4. heinä 2019 9:05
9 200 SEK
4. heinä 2019 9:05
9 000 SEK
4. heinä 2019 1:35
8 800 SEK
4. heinä 2019 1:35
8 600 SEK
4. heinä 2019 1:35
8 300 SEK
4. heinä 2019 1:35
8 100 SEK
4. heinä 2019 1:35
7 900 SEK
4. heinä 2019 1:35
7 700 SEK
4. heinä 2019 1:34
7 450 SEK
4. heinä 2019 1:34
7 250 SEK
4. heinä 2019 1:34
6 500 SEK
4. heinä 2019 1:34
6 300 SEK
4. heinä 2019 1:33
5 800 SEK
4. heinä 2019 1:33
5 600 SEK
3. heinä 2019 22:37
4 800 SEK
3. heinä 2019 22:37
4 600 SEK
3. heinä 2019 19:37
4 400 SEK
3. heinä 2019 19:37
4 200 SEK
3. heinä 2019 11:07
4 000 SEK
2. heinä 2019 22:24
3 000 SEK
2. heinä 2019 17:15
2 700 SEK
1. heinä 2019 17:40
2 500 SEK
1. heinä 2019 11:21
2 000 SEK
30. kesä 2019 23:36
1 500 SEK
28. kesä 2019 6:52
550 SEK
28. kesä 2019 4:06
500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu