Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BORD, rokokostil, 1900-talets mitt

Fanerat bed bonat lövträ. Detaljer ochg beslag av mässing. Ett hyllplan med skiva av marmor. Handtag vid gavlar. Längd 75 cm, bredd 48 cm, höjd 88 cm.

Epävakaa. Kulumaa. Tahroja. Kuivahalkeamia.

Vasarahinta
550
52
60
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
1. elo 2019 6:45
550 SEK
1. elo 2019 6:45
500 SEK
1. elo 2019 6:44
400 SEK
1. elo 2019 6:44
350 SEK
30. heinä 2019 10:30
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Jessica Löfgren
Tukholma
Jessica Löfgren
Arvioija
+46 (0)727 43 08 79

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu