Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Finnish Modern Art

26 Esinettä
SAM VANNI, guassi, signeerattu ja päivätty -49.
Vasarahinta
10 005 EUR
Lähtöhinta
2 000 EUR
ANITRA LUCANDER, "TYTTÖ PIANON ÄÄRESSÄ".
Vasarahinta
8 200 EUR
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR
SAM VANNI, guassi, signeerattu ja päivätty -88.
Vasarahinta
3 105 EUR
Lähtöhinta
2 000 EUR
JAAKKO PAKKALA, olja på duk, signerad.
Vasarahinta
1 300 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
PERTTU NÄSÄNEN, akryyli kankaalle.
Vasarahinta
940 EUR
Lähtöhinta
1 200 EUR
TARJA UNKARI, öljy kankaalle, signeerattu -99.
Vasarahinta
610 EUR
Lähtöhinta
500 EUR