Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

WEDGEWOOD, servis, "Napoleon Ivy (Queen's Ware", 10 dlr, flintgods.

Tryckt dekor av murgröna. Bestående av:
4 tekoppar med fat
6 djupa tallrikar diam 20,5 cm

Bruksslitage, repor. Krackeleringar.

Lähtöhinta
3 000 SEK