BOK, "Konkret konst", Vilhelm Bjerke Petersen, Raben & Sjöberg 1956, Meijels bokindustri, Halmstad 1956, 119/150.

Inbunden i helskinnband. Med fyra seriegrafier signerade och numrerade 119/150 av konstnärerna Olle Baertling, Olle Bonniér, Karl-Axel Pehrson och Vilhelm Bjerke Petersen.

Vähäistä kulumaa. Kellastunut.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Ota yhteyttä
Jessica Löfgren
Tukholma
Jessica Löfgren
Arvioija
+46 (0)727 43 08 79

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu