LOUIS VUITTON, väska, "Speedy 30".

Monogramcanvas med skinndetaljer. Tygfodrad. Ett innerfack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in USA". Ca 30 x 22 x 17 cm.

Slitage, fläckar. Undertill två "smälta" repor. Invändigt foder med slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK