LOUIS VUITTON, "Noé Epi", axelbandsväska.

Brunt epi leather med detaljer i mässing. Fodrad med mocka. Märkt "LV", "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Ca 26 x 25 x 18 cm.

Bruksskick. Repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK