SUSANNE JOHNSEN, a glass vase, 1990's.

Oval shape, decorated with an African inspired motif with antelopes in yellow, brown, blue and red, signed Susanne Johnsen. Height 24 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Reportedly Karin Palmstam, Kristallkompaniet, Stockholm.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Ota yhteyttä
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu