Anita Snellman

(Suomi, 1924-2006)
Anita Snellman
(Suomi, 1924-2006)

ANITA SNELLMAN, öljy på duk, signerad och daterad -87.

Asetelma, 53 x 54 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Vasarahinta
1 350
15 404
1 404
Lähtöhinta
1 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (29 tarjousta)
1. maalis 2020 14:27
1 350 EUR
10
1. maalis 2020 14:27
1 300 EUR
1. maalis 2020 14:25
1 200 EUR
9
1. maalis 2020 14:25
1 150 EUR
9
1. maalis 2020 14:19
1 050 EUR
8
1. maalis 2020 14:16
1 000 EUR
9
1. maalis 2020 14:16
1 000 EUR
8
1. maalis 2020 13:43
920 EUR
1. maalis 2020 13:43
900 EUR
1. maalis 2020 13:41
840 EUR
8
1. maalis 2020 13:40
820 EUR
1. maalis 2020 13:40
800 EUR
8
1. maalis 2020 13:36
780 EUR
1. maalis 2020 13:35
760 EUR
8
1. maalis 2020 13:35
740 EUR
28. helmi 2020 9:15
720 EUR
27. helmi 2020 16:12
700 EUR
27. helmi 2020 16:12
690 EUR
27. helmi 2020 16:10
670 EUR
27. helmi 2020 16:10
650 EUR
26. helmi 2020 14:50
630 EUR
25. helmi 2020 15:37
610 EUR
25. helmi 2020 12:12
590 EUR
24. helmi 2020 22:13
550 EUR
24. helmi 2020 17:39
530 EUR
22. helmi 2020 8:43
500 EUR
21. helmi 2020 18:02
400 EUR
21. helmi 2020 14:29
250 EUR
21. helmi 2020 9:34
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet