1241523
KOPP MED FAT, porslin, 1800-tal.
Kopp med fat, porslin, 1800-tal.

Målad och förgylld dekor. Fatets diameter 13,5 cm. Koppens höjd 6,5 cm.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK