Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

VERVE CATALOGUES VOLUME 1, bound together no. 3-6, 1938-1939

Utgiven av Tériade. Med färglitografier av bland andra Chagall, Miró, Klee, Matisse, Braque, Legér m.fl. Bokens mått 36 x 27,5 cm.

Wear. Not fully examined. Time staining. Creases. Pencil notes

Alkuperä - Provenienssi

The artist Einar Jolin.
Thence by descent.

Lähtöhinta
8 000 SEK
Ota yhteyttä
Amanda Wahrgren
Tukholma
Amanda Wahrgren
Asiantuntija, moderni taite ja grafiikka
+46 (0)702 53 14 89

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu