1236960
Albin Amelin
(1902-1975)
Albin amelin, oil on canvas, signed amelin and dated 51.

ALBIN AMELIN, oil on canvas, signed Amelin and dated 51.

101 x 81 cm.

Värinlähtöä. Krakeloitunut.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I202
Alkuperä - Provenienssi

Acquired directly from the artist.
Thence by descent to the present owner.

Ota yhteyttä
Anna Wessman
Tukholma
Anna Wessman
Arvioija
+46 (0)708 10 86 14

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
72 000
6 815
7 439
Lähtöhinta
70 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
19. touko 19:35
72 000 SEK
19. touko 19:34
70 000 SEK
19. touko 19:34
70 000 SEK
19. touko 19:33
68 000 SEK
19. touko 19:33
66 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia