An Italian presumably Naples Rococo 18th century commode.

Length 144, width 66, height 98 cm.

Renoverad, maskstungen, senare beslag, 1 lås saknas, lackad insida, faner skador som resningar och små bortfall.

Vasarahinta
40 333
3 579
3 735
Lähtöhinta
30 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (26 tarjousta)
5. heinä 2020 19:05
40 333 SEK
5. heinä 2020 19:05
40 000 SEK
5. heinä 2020 19:01
38 000 SEK
5. heinä 2020 19:01
37 000 SEK
5. heinä 2020 19:01
35 222 SEK
8
5. heinä 2020 18:26
34 222 SEK
5. heinä 2020 18:25
33 111 SEK
8
5. heinä 2020 18:24
32 111 SEK
5. heinä 2020 18:21
31 100 SEK
5. heinä 2020 18:19
31 000 SEK
5. heinä 2020 15:11
30 000 SEK
5. heinä 2020 15:11
29 000 SEK
5. heinä 2020 12:17
27 000 SEK
5. heinä 2020 11:44
26 000 SEK
3. heinä 2020 22:01
25 000 SEK
3. heinä 2020 22:01
25 000 SEK
30. kesä 2020 17:50
24 000 SEK
30. kesä 2020 16:29
23 000 SEK
30. kesä 2020 12:56
22 000 SEK
30. kesä 2020 12:56
21 000 SEK
30. kesä 2020 12:56
21 000 SEK
30. kesä 2020 11:30
20 000 SEK
27. kesä 2020 8:59
17 500 SEK
27. kesä 2020 7:17
15 500 SEK
27. kesä 2020 4:29
1 500 SEK
26. kesä 2020 23:33
1 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Björn Extergren
Tukholma
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu