"Mikael Jansson - Nude", in an edition of 1970. Signerad på försättsbladet och daterad 2010.
"Robert Nettarp, 1970-2002" i oöppnad plastförpackning.
Not examined. General appearance good.
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13