FÅTÖLJ, S35, Marcel Breuer, Thonet, 1970/80-tal.

Förkromad stomme, rottingsits och rygg, träklädda armstöd. Formgiven av Marcel Breuer på 1930-talet. Etikettmärkt Thonet. Sitthöjd ca 38 cm.

Vähäistä kulumaa.

Vasarahinta
14 500
1 280
1 335
Lähtöhinta
7 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (41 tarjousta)
24. elo 2020 22:11
14 500 SEK
24. elo 2020 22:10
14 000 SEK
24. elo 2020 22:10
14 000 SEK
24. elo 2020 22:09
13 500 SEK
24. elo 2020 22:08
13 000 SEK
24. elo 2020 22:07
12 500 SEK
24. elo 2020 22:07
12 500 SEK
24. elo 2020 22:07
12 000 SEK
24. elo 2020 22:04
11 500 SEK
24. elo 2020 22:03
11 000 SEK
24. elo 2020 22:01
10 500 SEK
24. elo 2020 22:00
10 000 SEK
24. elo 2020 21:58
9 800 SEK
24. elo 2020 21:57
9 600 SEK
24. elo 2020 21:55
9 400 SEK
24. elo 2020 21:55
9 200 SEK
24. elo 2020 21:54
9 000 SEK
24. elo 2020 21:53
8 800 SEK
24. elo 2020 21:52
8 600 SEK
24. elo 2020 21:52
8 400 SEK
24. elo 2020 21:50
8 200 SEK
24. elo 2020 21:49
8 000 SEK
24. elo 2020 21:46
7 800 SEK
24. elo 2020 21:46
7 600 SEK
24. elo 2020 21:44
7 400 SEK
24. elo 2020 21:43
7 200 SEK
24. elo 2020 21:40
7 000 SEK
24. elo 2020 21:40
6 800 SEK
24. elo 2020 21:37
6 600 SEK
24. elo 2020 21:33
6 400 SEK
24. elo 2020 14:25
6 200 SEK
24. elo 2020 14:24
6 000 SEK
24. elo 2020 14:24
5 900 SEK
24. elo 2020 10:00
5 700 SEK
24. elo 2020 10:00
5 500 SEK
24. elo 2020 6:41
5 000 SEK
22. elo 2020 22:20
4 200 SEK
22. elo 2020 12:51
4 000 SEK
16. elo 2020 13:33
3 500 SEK
12. elo 2020 20:26
2 200 SEK
12. elo 2020 19:19
2 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu